LG V30

LG’nin yaklaşık iki yıl önce başlattığı V serisinin 3.cü üyesi V30’un videosu yayınlandı.

LG şirketinin amiral gemi modellerinden biri olacak olan V30’un hazırlanan tasarım videosu yayınlandı.

LG V30’un videosu

Concept creator isimli Youtube kanalı tarafından yayınlanan videoya baktığımızda V30’un tasarımının nasıl olacağına dair bize ipuçları veriyor.

2 yıl önce başlatılan V serisinin 3.cü üyesi LG V30’un özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Videoda V30’un tasarımına dair çok geniş bir bilgi vermezken LG G6 gibi ince çerçeveli metal bir kasayla gelmesi beklenen akıllı telefonun arkasında iki adet kameranın ortalarına LED flash konumlandırılması bekleniyor. Toza ve suya karşı dayanıklı olması beklenen LG V30’un büyük ihitimalle bu donanıma sahip olacağını söylemekte fayda var, çünkü son zamanlarda tanıtılan neredeyse tüm üst seviye akıllı telefonlar toza ve suya karşı dayanıklı olarak üretiliyorlar. LG’ninde bunun gerisinde kalmayarak bu özelliği V30’a  koyabileceğini belirtelim.

LG V30 teknik özellikleri

Gücünü Snapdragon 835 işlemcisinden alması beklenen LG V30’un  arkasında G6’da ki gibi iki adet 13 megapiksel kameraların ortasına flash konumlandırılması bekleniyor.

V30’un ekran boyutunun kaç inç olacağı bilinmiyor. Ancak muhtemelen Quand HD bir ekranla gelmesi beklenen cihazın G6 gibi ekranı büyütüleceği gelen iddialar arasında. V10 ve V20’de kullanılan ikinci ekranın V30’da kullanılmayacağı iddiasının güçlü olduğunu belirtelim.

LG V30‘un yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.