V30

LG’nin amiral gemi modellerinden biri olması beklenen LG V30’un tasarım konsepti yayınlandı.

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden biri olan LG, bu yıl radikal bir değişikliğe imza atacağının sinyallerini G6 amiral gemi modeliyle vermişti. Bir kaç önce tanıtılan LG G6 özellikle çok ince çerçeveleriyle dikkat çekerken arkasında konumlandırılan çift arka kameranın hemen ortasına LED bir flaş yerleştirilmişti. Tasarımıyla ve çift arka kamerasıyla oldukça beğenilen G6’dan sonra LG’nin büyük ekranlı amiral gemi modellerinden biri olması beklenen V30’un tasarım konsepti ortaya çıktı.

LG V30

LG V30 tasarım konsepti dikkat çekiyor

LG tarafından bu yılın son aylarında tanıtılması beklenen LG V30‘un tasarımı oldukça merak ediliyor. Yeni yayınlanan V30’un tasarım konsepti resmen büyülüyor desek herhalde abartmış olmayız. LG V30‘un tasarım konseptine baktığımızda G6’da ki gibi çift arka kamera kurulumuna sahip olan cihazın çift arka kameraların hemen ortalarına LED flaş konumlandırılmış. Cihazın ön kısmına baktığımızda tasarım harikası bir konsept ile karşılaşıyoruz. LG V30‘un 18.9 ekran formatına sahip kenar çerçeveleri yok denilecek kadar az olduğunu görüyoruz, cihazın ön kamerası alışılmışın dışın cihazın ortasına konumlandırıldığını görüyoruz.

V30’un ekran kalitesini G6 ile aynı olması beklenirken cihazın ekran paneli G6’dan farklı olarak OLED panelden oluşması bekleniyor. 6 GB RAM‘e sahip olması beklenen LG V30 gücünü Qualcomm’un üstün işlemcisi Snapdragon 835 yongasetin alacak.

V30’un tanıtım konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte muhtemelen 2017 yılının son bahar aylarında resmi olarak tanıtılıp küresel olarak satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.