Lg v30'un özellikleri sızdırıldı

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG’nin üst segment akıllı telefon serisi olan V serisinin yeni üyesi LG V30’un özellikleri sızdırıldı.

LG’nin 2017 yılının son bahar aylarında tanıtılması beklenen amiral gemi modellerinden biri olacak olan V30 akıllı telefonun teknik özellikleri sızdırıldı, sızdırılan V30’un teknik özellikleri üst seviyede olduğunu belirtelim.

LG V30 özellikleri

LG, büyük beklentilerle geliştirdiği Modüler özelliğini  2016 yılının amiral gemi modeli olan LG G5‘te kullanmıştı. Büyük ilgi uyandıran Modüler özelliği maalesef satışlara yansımadı ve G5 beklediği başarıyı yakalayamamıştı. İşte tam bu zamanda LG ikinci kozu olan V serisinin ikinci üyesi olan V20‘yi devreye sokmuştu. LG V20 özellikleriyle oldukça beğenilmişti. Ana ekranın yanı sıra ikinci bir ekrana sahip olan V20‘nin arkasında çift kamera bulunuyordu. LG V30 ise V20’den çok daha iyi özelliklere sahip olacağı görünüyor. Çin’li sosyal ağ sitesi Weibo‘da paylaşılan LG V30‘un özellikleri yine üst seviyede buna göre, V30  6GB RAM ile gelecek ve gücünü ise Snapdragon 835 yongasetinden alacak. Hatırlayacak olursak, LG G6 gücünü Snapdragon 821 yongasetinden alacak. Ve LG şirketi Snapdragon 835 işlemcisini V30’da kullanarak bu eksiğini kapatmaya çalışacak.

LG V30 nezaman çıkacak?

Bu konuda henüz kesin bir bilgi olmamısına karşın V30’un 2017 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir; 2017 yılında çift kameralı akıllı telefonlar %400 artabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.