LG V30 konsept

LG’nin amiral gemi modeli G6’dan sonra ki en çok merak edilen telefon modellerinden biri olan LG V30’un yeni tasarım konseptleri yayınlandı.

Ünlü sızıntı kaynaklarından biri olan Evan Blass tarafından paylaşılan V30’un tasarım konsepti oldukça dikkat çekiyor. Daha önce OLED ekran ile gelebileceği belirtilen V30’un yeni ortaya çıkan tasarım konsepti oldukça dikkat çekici.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:LG V30 OLED ekrana sahip olabilir

LG V30 kızaklı olarak mı gelecek?

Evan Blass tarafından paylaşılan görsellere baktığımızda kızaklı olan V30’un tasarımı oldukça dikkat çekiyor. 2015’te piyasaya sunulan V10 ve 2016 yılında tanıtılan V20’de ikinci ekran 2 inç civarında küçük ikinci bir ekrana sahipti. Anlaşılan LG şirketi tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen V30’un ikinci ekranı önce ki modeller gibi olmayacak.

LG V30

Evan Blass‘ın paylaştığı V30’un tasarım konseptine baktığımızda fiziksel klavyenin yerine ana ekranın altından ikinci bir ekran daha çıkıyor. BlackBerry Priv modelinin hedef alınarak hazırlandığı belirtilen LG V30 konsepti hayata geçerse ne kadar kullanışlı olabilir? Tartışmaları şimdiden başlamış durumda.

LG V30 tasarım

LG V30‘un yeni paylaşılan tasarım konseptini değerlendirecek olursak cihazın tasarımı tıpkı eski klasik cep telefonları gibi kızaklı bir yapıya sahip. Ancak cihazın altından çıkan fiziksel klavye değil ikinci bir dokunmatik ekran olduğunu görüyoruz.

Ana ekrandan ayrı olarak ikinci bir dokunmatik ekranın ana ekrandan farklı olarak mı? Yok aynı işleve sahip mi? Olacak konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu tasarım konseptlerinin gerçeğe dönüşmeme ihtimalinin yüksek olduğunu ve V30’un bambaşka bir tasarımla gelme ihtimalinin bulunduğunuda belirtmekte fayda görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.