LG V30

LG şirketi tarafından 2017 yılı içerisinde tanıtılacak olan LG V30’un ne zaman tanıtılacağı merak ediliyordu. 

LG’nin, büyük ve çift ekranlı akıllı telefon serisi LG V’nin yeni üyesi olacak olan V30’un ne zaman tanıtılacağı bir sızdırmayla belli oldu.

LG V30 tanıtımı 31 Ağustos’ta gerçekleşek

Akıllı telefon firmaların çoğu yeni amiral gemilerini yılın ilk aylarında tanıttıktan sonra, yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya başlamıştı. Bu akıllı telefonlardan en çok beklenilenlerden Galaxy Note 8 ve Nokia 8 olduğunu biliyoruz. Nokia 8‘in tanıtım tarihi 16 Ağustos’ta gerçekleşmesi beklenirken, Note 8’in tanıtım tarihi ise 23 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor.

1 Ağustos tarihinde başlayacak olan IFA 2017’de tanıtılması beklenen LG V30 modelinin IFA 2017‘den bir gün önce yani 31 Ağustos’ta tanıtılacağı yapılan bir sızdırmayla belli oldu.

V30’un tanıtım etkinliğinin 31 Ağustos tarihinde gerçekleşeceği sızdırılan davetiye üzerinde yazılan 31 Ağustos tarihi yazısından anlıyoruz.

LG V30 teknik özellikleri nasıl olacak?

Bu konuda resmi bir bilgi bulunmuyor, ancak V30 teknik özelliklerinin daha önce piyasaya çıkan V10 ve V20’den çok daha iyi olacağını biliyoruz. LG V30’un arkasında iki adet gelişmiş çift arka kamera kurulumuna sahip olduğu gelen bilgiler arasında. V30’un teknik özelliklerini, tasarımı ve fiyatını görmek için 31 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşecek olan tanıtım etkinliğini bekleyip görmemiz lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.