LG V30

LG’nin amiral gemi modellerinden biri olması beklenen LG V serisinin merakla beklenilen LG V30 modeli hakkında önemli bilgiler geliyor.

The Investor‘un haberine göre LG şirketi, yeni amiral gemi modellerinden biri olacak olan V30‘u Eylül ayında tanıtabilir. The Investor’un isimsiz kaynaklara dayandırdığı haberinde  Eylül ayında tanıtılması beklenen V30‘un ekranı OLED olacak.

Bu ekran bir  LG cihazında ilk defa kullanılacak, ve OLED ekranı LG’nin üreteceğini gelen bilgiler arasında.

LG G7 ve LG V30 OLED ekran ile gelebilir

LG’nin 2017 senenin amiral gemisi bildiğiniz gibi çok dikkat çeken G6 modeliydi. Çift arka kamera kurulumuna sahip olan G6 çok ince tasarımı olabildiğince inceltilmiş çerçeveleriyle dikkat çekiyordu.

LG G6‘dan sonra ki amiral gemi modeli olması beklenen LG G7‘nin tasarım konusunda son zamanlarda piyasaya sunulan ve neredeyse çerçevesiz görünen tasarıma sahip akıllı telefonlara benzer olabileceği belirtiliyor. LG’nin ilk OLED ekrana sahip akıllı telefonu olması beklenen LG V30’un ardından LG’nin OLED ekrana sahip olacak olan ikinci akıllı telefonu ise LG’nin 2018 yılı amiral gemi modeli olması beklenen LG G7 olabileceğini belirtelim.

Gelen haberlere göre OLED ekranların üretimine Temmuz ayında Gumi E5 tesislerinde başlanacak. Gumi E5’in tesislerinde üretilecek olan OLED paneller kardeş şirket olan LG Eleckronics şirketine verilecek ve LG V30 ile LG G7 üretiminde kullanılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.