LG V10

LG V serisinin ilk üyesi olan LG V10 için nihayet Android 7.0 Nougat yayınlandı.

LG’nin başarılı phablet akıllı telefon serilerinden biri olan V serisinin ilk modeli olma özelliğini taşıyan LG V10 için nihayet Android Nougat güncellemesi yayınlandı. V10 kullanıcılarının epeyce uzun süredir bekledikleri Android 7.0 Nougat güncellemesi OTA üzerinden dağıtımına başlandı. LG V10 için yayınlanan Nougat güncellemesi ilk olarak LG’nin anavatanı Güney Kore’de dağıtımına başlandığını belirtelim.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG V30’un tasarım konsepti resmen büyülüyor

LG’nin çok dikkat çeken çift ekranlı serisinin ilk üyesi olma özelliğini taşıyan V10 iki yıl önce tanıtıldığında cihazın en dikkat çeken özelliği ise ana ekranı dışında ana ekranı açmadan bazı işlevleri ikinci ekrandan yapma kolaylığını sağlaması nedeniyle kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti. V10 için yayınlanan Android 7.0 Nougat güncellemesi G.Kore dışında yakın zaman içerisinde diğer ülkelerdede yayınlanacağı belirtiliyor.

LG V10 Android 7.0

LG V10 Nougat güncellemesi!

V30d model numarasına sahip olan V10’na gelen güncelleme ile birlikte Android 7.0 Nougat ile gelen pek çok yeni özellikler getiriyor. Mayıs ayı güvenlik yamalarınıda içeren söz konusu güncellemeyle birlikte LG G5’te olan UX 5.0+ kullanıcı arayüzü V10’nada geliyor.

Bunun dışında Nougat güncellemesinde bulunan çoklu ekran özelliğide yayınlanan güncellemeyle birlikte geliyor. Bunun dışında pek çok yeniliği beraberinde getirecek olan V10’na gelen Nougat güncellemesiyle birlikte cihazın daha iyi performansa kavuşacağı belirtilirken LG V10′nun uzun zamandır beklediği güncellemenin diğer pazarlarda nezaman yayınlanacağı henüz bilinmedğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.