LG G6

LG’nin 2017 yılının amiral gemisi olması beklenilen LG G6’ya ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı.

LG G6‘nın görseli olduğu iddia edilen cihaz çok şık zira cihazın çerçevesine baktığımızda %90 civarında ekrandan oluştuğunu görüyoruz. G6‘ya ait olduğu iddia edilen Render görsel çok şık olmakla birlikte Xiaomi’nin 2016 yılına tasarımıyla damgasını vuran Mi Mix akıllı telefonu gibi neredeyse çerçevesiz olarak görünüyor. G6’ya ait olduğu belirtilen görsele baktığımızda LG’nin tasarım konusunda radikal bir değişikliğe imza attığını görüyoruz. 2017 yılının en iddiaı amiral gemi modellerinden biri olacak olan G6 piyasaya sunulması durumunda iyi satış rakamlarına ulaşması sürpriz olmayacak.

İşte LG G6 olduğu iddia edilen akıllı telefon

LG‘nin yeni amiral gemisi olması beklenilen cihazın tasarımı oldukça dikkat çekiyor. Bununla beraber G6’nın şimdiye kadar sızdırılan en net görseli.

LG G6

LG G6 olduğu iddia edilen cihaza baktığımızda tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor. Zira rakip firmalarında yöneldiği ve Xiaomi Mi Mix akıllı telefonuyla ilginin dahada arttığı çerçevesiz yada en az çerçeveye sahip ekranın ve tasarımın ön planda olduğu bir cihaz görüyoruz. Cihaza baktığımızda Mi Mix kadar olmasada cihazın çerçevesinin diğer LG, akıllı telefonlara oranla çok daha az olduğu ekranın ve tasarımın çok daha şık durduğunu görüyoruz.

Daha davetiyeleri dağıtılmaya başlanan G6 akıllı telefonun 26 şubat’ta MWC 2017‘de tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.