LG G6

LG’nin amiral gemisi olması beklenen LG G6’nın geçtiğimiz günlerde en net şekilde görseli ortaya çıkmıştı. Cihazın bu defa sağdan görünen bir görseli ortaya çıktı detaylar haberimizde.

LG şirketinin merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli G6 ortaya çıktı. Görseli sızdırılan cihaz oldukça heyecan verici tasarıma sahip olduğu görülüyor.

LG G6 bir kez daha ortaya çıktı

Kısa bir süre önce G6‘nın görseli ortaya çıkmıştı. Cihaz tasarımıyla ve ince yapısıyla görenleri kendisine hayran bırakmıştı. Sızdırılan görsele baktığımızda G6’nın sağında bir haznede hem sim kartı hemde microSD kartı aynı yere konulduğunu görüyoruz. Cihazın toza ve suya dayanıklı olacağı belirtilirken çıkarılamaz batarya ile geleceği bir diğer önemli konu. Bundan kısa bir süre önce görseli ortaya çıkan LG G6‘nın yeni ortaya çıkan görseli ile örtüşüyor. yani G6‘nın ince ve en az çerçeveye sahip olacağı neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Daha önce Modüler özellğinin olmayacağı G6‘nın diğer rakip firmaların üst seviye özellikli amiral gemi modellerini zora sokacak cihazın hakikaten harika bir tasarımı var.

Bu yıl piyasaya sunulması beklenen rakipleriyle yarışacak düzeyde olan LG G6 çok ince bir tasarıma sahip olduğu net olarak görülüyor.

G6‘nın yeni sızdırılan görselini aşağıda görebilirsiniz.

LG G6

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.