LG G6

Büyük teknoloji firmaların başında gelen LG firmasının yeni amiral gemisi olması beklenen LG G6 akıllı telefon modeliyle ilgili pek çok iddia ortaya atılırken bu defa cihaz için yapılan kılıf sızdırıldı. Ayrıntılar haberimizde.

LG G6’nın tarama görselleri sızdırıldı

Akıllı telefonlar denelince LG kuşkusuz önemli yere sahip. Firmanın diğer rakip firmalarla rekabet ettiği pek çok kategoride akıllı telefonlar bu alanda büyük önem ve yer kaplıyor. 2016 yılında piyasaya sürülen ve Modüler yapısıyla oldukça ilgi çeken LG G5‘ten görevi devralacak olan L6‘nın yaklaşmakta olan tanıtılma tarihi bir yana cihazın bu defa koruyucu kılıfı ortaya çıktı.

Daha önce bazı özelliklerin LG G6 ‘da olmayacağı iddia edilmişti. Bu özelliklerden biri G5‘te kullanılan Modüler özelliği Modüler hernekadar çok ilgi görsede beklediği başarıyı yakalayamamıştı. G6‘da Modüler‘in olmayacağı kesin gibi ancak cihazın üstün özellikleriyle geleceği ve diğer rakip firmaları zorlayacağı kesin.

Ghostek firmasının LG G6 için ürettiği koruyucu kılıfa baktığımızda cihaz ince yapısıyla dikkat çekiyor. Üs özelliklere sahip olacak olan cihazın tasarımıda oldukça önem taşıyor. Zira bu özelliklere sahip olacak çok akıllı telefon göreceğiz. Firmalar buyüzden özelliklerin yanı sıra farklı bir tasarımla piyasaya sürecekleri cihazların daha fazla ilgi göreceğini çok iyi biliyorlar ve bunun için çok çalışıyorlar.

L6 G6 koruyucu kılıfı

LG G6’nın iddia edilen bazı özellikleri

Cihaz henüz tanıtılmadan önce bazı özellikleri şimdiden yazılıp çiziliyor. Söz konusu iddialara göre L6’nın gücünü Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden alacak ve 4 GB RAM‘e sahip olacağı iddialar arasında.

Cihaz şubat ayında Barcelona‘da düzenlenecek olan MWC 2017‘de tanıltılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.