LG G6

LG’nin üst özellikleri sahip olacak olan ve aynı zamanda LG’nin, 2017 yılının amiral gemisi olacak LG G6’nın görselleri daha öncede sızdırılmıştı. Ancak bu defa daha net bir şekillerde yayınlandı.

LG şirketinin merakla beklenilen amiral gemi modeli G6 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji LG şirketinin yakında tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modeli G6’nın görselleri sızdırıldı. Sızdırılan LG G6 modelinin görselleri şimdiye kadar G6’nın sızdırılan en net görselleri olduğunu belirtelim.

LG G6 artık daha yakın

LG’nin yeni amiral gemisi olacak cihazın tasarımı nasıl olacak nasıl bir ekranla gelecek gibi tartışmalar sızdırılan görsellerle aydınlandı gibi. Çünkü gün geçtikçe cihazın her açıdan görselleri sızdırılmaya devam ediyor. LG G6‘nın sızdırılan son görselleri ise cihazın bir çok açıdan net bir şekilde cihazın tasarımını yansıtıyor. Kore‘de yayın yapan bir sitenin yayınladığı görsellerde G6’nın tasarımı tüm ihtişamıyla gün yüzüne çıkmasına neden oldu.

LG G6 özellikleri

26 şubatta Barcelona’da başlayacak olan MWC 2017‘de pek çok firmanın kendi cihazlarını tanıtması beklenirken, bu cihazlardan biride G6, Snapdaragon 835 ile geleceği söylensede son gelen bilgiler ise G6’nı Snapdragon 821 yongasetinden güç alacağını gösteriyor. Ayrıca cihazda 6 GB RAM olacağı gelen bilgiler arasında.

 

LG G6’nın yeni yayınlanan görselleri

LG G6

LG G6

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.