LG G6 mini

LG G6’nın mini versiyonu LG G6 mini’nin görseli sızdırıldı.

LG’nin bu yıl tanıttığı yeni amiral gemisi G6’nın mini versiyonundan haber var.

LG G6 mini geliyor

LG tarafından MWC 2017 fuarı kapsamında tanıtılan amiral gemi modeli LG G6, gerek tasarımı ve gerekse özellikleriyle çok konuşulmuştu. Çok ince tasarıma sahip olan G6 modelinde ekran/gövde oranıyla bu yıla damgasını vurabilecek amiral gemi modellerinden biri olduğunu belirtelim.

Büyük akıllı telefon üreticisi şirketler, son yıllarda genellikle amiral gemi modellerini tanıttıktan sonra alt model olarak Mini versiyonlarınıda piyasaya sürüyor. Bunu yapmalarının sebebi ise amiral gemisi alacak kadar parası olmayan kullanıcıların alabileceği aynı ada sahip ancak amiral gemi modellerinden daha düşük özelliklere sahip olan akıllı telefon almak isteyenlere bir seçenek sunmak.

LG‘de amiral gemi modelini tanıttıktan sonra amiral gemi modelinin birde Mini versiyonlarını tanıtıp kullanıcıların beğenisine sunuyor, G6’nın Mini versiyonun şimdiye kadar bir haber yoktu. Ancak yeni sızdırılan bir görsel ile LG G6 mini‘nin geleceği ve tanıtımının yakın olabileceği belirtiliyor.

G6 mini, G6‘nın aksine ince bir yapıda değilde %80‘nin altında bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Özellikleri ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi veya resmi açıklama bulunmayan G6 mini’nin geleceği biliniyor. Geleceği bilinen LG G6 mini’nin nezaman tanıtılacağı ve özelliklerinin nasıl olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.