LG G6 fiyatı

LG‘nin, merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli LG G6, MWC 2017’de tanıtılmıştı. LG G6 teknik özellikleri ve LG G6 tasarımı belli olmuştu, ancak G6’nın fiyatı belli olmamıştı. Bugün itibariyle cihazın fiyatı belli oldu.

LG şirketinin çift arka kamera kurulumuna sahip yeni amiral gemi modeli G6’nın teknik özellikleri üst seviyede olduğunu biliyoruz. Teknik özellikleri üst segment akıllı telefonlar kategorisinde 2017 yılı içerisinde önemli bir yerde yer alacağı kesin. Tasarım olarak LG şirketi, G6 modelinde önemli bir değişikliğe imza atarak hem cihazın arkasında çift arka kamera kurulumuyla hemde çok ince çerçeveleriyle oldukça dikkat çekiyor. Güney Kore merkezli önemli teknoloji şirketlerin başında olan LG’nin bu yıl içerisinde piyasaya sunulan en iddialı akıllı telefonu olacak olan G6 modeli gerek tasarımı ve gerekse teknik özellikleriyle üst seviye telefonlar içerisinde önemli bir satış rakamı yakalayabilir.

LG G6 fiyat

LG G6 fiyatı

Perakendeci MediaMarkt‘daki listeye göre G6‘nın, Avrupa’da çıkış fiyatı 750 euro olarak belirlenmiş durumda. Üstün teknik özelliklerin yanı sıra tasarımıylada çok beğinilen LG G6 özellikleri arasında Snapdragon 821 işlemci. 4 GB RAM, çift arka kamera gibi oldukça beğenilen tasarımıyla cihaz beğenilsede bu fiyatla  G6,  2017’nin en pahalı akıllı telefonlar içerisinde yer alacağı gözüküyor. Zira yükselen dövizle beraber G6‘nın fiyatınada yansıyacak ve özellikle ülkemizde fiyatı çok daha pahalı olacağını belirtmekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.