LG G6

LG’nin bu yılın ilk aylarında resmi olarak tanıtıp piyasaya sunduğu amiral gemi modeli, LG G6 için yayınlanacak olan Oreo güncellemesi göründü.

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden LG’nin Mart ayında tanıtıp piyasaya sunduğu G6 amiral gemi modeli, tasarımıyla en çok konuşulan üst segment akıllı telefonlarından biri oldu. LG G5’te kullanılan modüler yapısından vazgeçilerek daha ince çerçeve ve arkasındaki çift kamerayla çıkış yapan cihaz, çok beğenilmişti.

Mart ayında Android 7.0 Nougat ile piyayasaya sunulan LG G6‘nın ne zaman Android 8.0 Oreo güncellemesi alacağı merak edilyordu.

LG G6 Android Oreo
LG G6 Android Oreo

LG G6 Android 8 Oreo geliyor

G6 amiral gemi modeli, Android 8.0 Oreo ile Geekbench testinde ortaya çıktı. Oreo güncellemesi için test sürecinde olduğu belirtilen akıllı telefona gelecek olan Android Oreo güncellemesinin test süreci başarılı geçerse, yayınlanma tarihi de uzak olmayabilir.

Geekbench üzerinde görülen Oreo güncellemesinin ne zaman yayınlacağı hakkında henüz hiç bir bilgi bulunmuyor. Ancak, G6 modeli için test edilen Oreo güncellemesinin G6 cihazlarına dağıtılması tarihinin yakın olduğu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ultra dayanıklı Cat S41 özellikleri ve fiyatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.