LG W7 OLED TV

CES 2017’nin düzenlendiği şu günlerde firmalar yeni ürettiği teknolojik ürünlerini tanıtıyor. Bir çok kategoride teknolojik ürünlerin tanıtılan teknoloji Fuarı Ces 2017’nin bu yıl en dikkat çeken kategorilerinden biri TV kategorisi oldu. Zira bu yıl CES 2017’de devrim niteliğindeki TV’ler tanıtıldı. Hatırlayacak olursak bundan 2 gün önce Xiaomi’nin tanttığı Mi TV 4 çok ilgi görmüştü. Şimdide LG‘nin duvar kağıdı kadar ince olan LG W7 OLED TV tasarımıyla muhteşem görünüyor.

lg oled tv

LG W7 OLED TV özellikleri

Duvar Kağıdı kadar ince görünüşüyle muhteşem bir tasarıma sahip olan TV 65 inç büyüklüğünde bir ekran sahip ve sadece 2.57 mm kalınlığa sahip.  Ayrıca hemen arkasına konulan bir bar ile TV’nin gereksinim duyduğu bir çok özellik sözkonusu barın içine konulmuş ve böylelikle cihazın inceliğinin yüksek görüntü kaliteside vermesini sağlamış ayrıca LG W7 OLED TV manyetik parantezleri kullanarak bir duvara doğrudan bağlanabiliyor. Böylelikle geleneksel duvar montajlarına gerek kalmıyor. Televizyonun bu kadar ince olmasını sebep kılan ise cihazı çalıştıracak bir çok temel aygıtlarının bir barın içine yerleştirilmiş olması ancak herne olursa olsun bu yıl CES 2017’de iz bırakan cihazların arasına adını yazdırmayı başaran bir tasarıma sahip.

LG W7 OLED TV

CES 2017‘de tanıtılan W7 OLED TV bir konsept yada proje aşamasında değil. Zira firma yaptığı açıklama ile bu yılın sonlarına doğru piyasaya sunulacağını açıkladı. Ancak televizyonun fiyatı veya çıkış tarihi için bir açıklama yapılmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.