Lenovo uygun fiyatlı akıllı telefonu sızdırıldı

Lenovo firmasınında katılması beklenen MWC 2017 yaklaşırken Lenovo‘nun bu fuarda tanıtacağı cihazlarıda yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kısa bir süre önce MWC 2017‘de tanıtacağı bir tableti ortaya çıkan firmanın bu defa orta segment bir akıllı telefonun görselleri sızdırıldı.

Lenovo’nun uygun fiyatlı orta seviye akıllı telefonu sızdırıldı

MWC 2017 yaklaşırken fuarda hangi cihazların tanıtılıp tanıtılmayacağı tartışılırken bu konuda Lenovo net gibi. Zira firmanın fuara katılıp kendi cihazlarını tanıtacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Uygun fiyatlı Lenovo akıllı telefonun özellikleri

Orta seviye özelliklere sahip olacağı belirtilen akıllı telefonun özellikleri net olmamakla birlikte cihazda olacağı iddia edilen özellikler ise şöyle sıralanıyor. 5.5 inç boyutunda FULL HD ekrana sahip olması beklenen cihazın 8 çekirdekli bir işlemciden güç alacağı belirtiliyor. Ancak bu işlemcinin hangisi olduğu bilinmiyor. Lenovo‘nun uygun fiyatlı orta segment akıllı telefonu 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor. Cihazın arkasında 13 megapiksel bir kamera bulunurken ön kamerasının kaç megapiksel olacağı henüz bulunuyor

Uygun fiyatlı olacağı söylenen akıllı telefonun çıkış fiyatının 150 Dolar olacağı iddia edildi.

 

Kaynak: Priceraja

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.