Lenovo Z5 kamerası

Teknoloji devi Lenovo’nun yeni amiral gemisi olacak olan Z5 akıllı telefon modelinin tanıtım tarihi yaklaşırken cihazla ilgili daha fazla sızıntılar geliyor. Bu defa Lenovo Z5 ile çekilen bir kaç fotoğraf örneği yayınlandı.

4 TB dahili depolama alanına sahip olacağı iddia edilen akıllı telefonun bataryası hakkında Lenovo genel müdür yardımcısının açıklamasına göre, batarya sıfırlanınca 30 dakika konuşma süresi sunacak.

Lenovo cephesi, amiral gemisinden beklentileri en üst seviyeye çıkartırken Lenovo Z5 ile çekildiği belirtilen kamera örnekleri ise dikkat çekiyor.

Lenovo Z5 kamerası ile çekilen fotoğraflar

Tasarımıyla adından oldukça söz ettiren Lenovo Z5 akıllı telefon modelinin batarya kapasitesi hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Lenovo Z5 fotoğraf örnekleri

Z5 ile çekilen fotoğraflara baktığımızda gün ışığından yararlanarak çekilen resimler çok net görünüyor.

Lenovo Z5 ile ilgili müthiş iddia

Çift arka kameraya sahip olması beklenen cihazdan çekilen fotoğraflar üst model bir akıllı telefondan beklenilen fotoğraf çekimi çok başarılı bir şekilde yerine getirdiğini gösteriyor.

ABD’de çekildiği belirtilen fotoğraflar cihazın kamerasının da diğer teknik özellikleri gibi çok iddialı olacağı şimdiden gösterdiğini belirtelim.

Lenovo Z5 kamerası ile çekilen fotoğraflar

Lenovo Z5 fotoğraf örnekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.