Lenovo Z5

Tasarımıyla çok konuşulmaya başlanan Lenovo Z5’in fotoğrafı sızdırıldı. Sızdırılan Z5 görseli görenleri kendisine hayran bırakıyor.

PC üreticisi devlerinden biri olan Lenovo şirketi, Motorola’nın yanı sıra, kendi ismiylede akıllı telefon pazara sunuyor.

Lenovo’nun tasarladığı ve %95 ekran kasa oranıyla oldukça dikkat çeken Z5 akıllı telefon modelinin sızdırılan fotoğrafı, cihazın ne kadar iddialı bir tasarıma sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

Lenovo Z5 ne zaman çıkacak

Lenovo Z5‘in sızdırılan fotoğrafına bakacak olursak, beklenildiği gibi ekran/kasa oranıyla çok iddialı olduğunu görüyoruz.

Ön bölümünde fiziksel home tuşu veya parmak izi okuyucusunun yer almadığı cihazda yer alacak olan parmak izi okuyucusunun muhtemelen ya ekran içine gömülü olacak veya arkaya konumlandırılacak.

Z5‘in ön bölümü tamamen ekrandan oluşuyor, yani cihazın ön kamerası görünmüyor. Cihazın ön kamerası muhtemelen ön bölümde olacak ancak, bunun nasıl olacağı bilinmiyor.

Lenovo Z5 ne zaman çıkacak?

14 Haziran‘da resmi olarak tanıtılacak olan akıllı telefon, 4 TB dahili hafızaya sahip olacağı iddia ediliyor.

Bu iddia doğruysa bu dahili hafıza kapasitesi akıllı telefonlarda ilk olacak. Çünkü en yüksek dahili hafızalı akıllı telefonlar 128 veya 256 GB olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 özellikleri ve fiyatı açıklandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.