Lenovo Z5 bataryası

Teknoloji devi Lenovo’nun tanıtmak için hazırlıklar yaptığı yeni amiral gemisi hakkında Lenovo genel müdür yardımcısı, inanılmaz bir iddia da bulundu.

Bir zamanlar cep telefonu devi olan Motorola’yı da satın alarak akıllı telefon pazarına adım atan teknoloji devi Lenovo şirketi, kendi adıyla da akıllı telefon üreterek piyasaya sunuyor.

Ekran/ kasa oranıyla %95‘e kadar ekran deniyimi sunacak olan Z5 amiral gemisini yakın zamanda tanıtmaya hazırlanırken Lenovo Z5 ile ilgili detaylarda gelmeye başladı.

Lenovo Z5 bataryası bittikten sonra 30 dakika kapanmayacak

Daha önce Z5 akıllı telefon modelinin 45 gün bekleme süresi sunacağını açıklayan Lenovo genel müdür yardımcısı Chang Cheng, bu defa inanılması güç bir iddia daha ortaya attı.

Chang Cheng‘in iddiasına göre, Lenovo Z5‘in bataryası bittikten sonra tam 30 dakika boyunca konuşma süresi sunacak. Tasarımıyla çok iddialı olan cihaz, çok ince bir kasaya sahip olacak.

Z5’in teknik özellikleri konusunda ise yeni bilgiler gelmeye devam ederken 45 gün bekleme süresini sunacağı belirtilen akıllı telefonun böyle bir süreyi sunması için büyük bir pile sahip olması gerekiyor.

Lenovo Z5‘in bir diğer iddialı teknik özelliği 4 TB olacağı iddia edilen dahili depolama alanı olduğunu hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.