Lenovo-vibe-b-fiyati

Teknoloji devlerinden biri olan Lenovo, PC sektöründe oldukça başarılı bir kariyeri var. Son yıllarda akıllı telefonların başarısından sonra pek çok firma akıllı telefon piyasaya çıkarmaya başladılar. Bu firmalardan biri olan Lenovo firması, özellikle fiyat ve performans canavarı olarak adlandırabileceğimiz akıllı telefonları piyasaya çıkarmakla bilinen firma bu defa giriş seviyesinde olan uygun fiyatlı Lenovo Vibe B akıllı telefonunu tanıttı.

Vibe b

Lenovo Vibe B özellikleri

Giriş seviyesinde olan akıllı telefon özellikleride oldukça düşük ancak bu fiyatla bu özellikleri gayet başarılı bulduğumuzu belirtelim. 4.5 inç büyüklüğünde FWVGA çözünürlüğünde ekrana sahip olan cep telefonu 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza sunarken, cihazın  hafızası microSD kart sayesinde genişletilebiliyor. Lenovo Vibe B, gücünü  MediaTek M6735M yongasetinden alırken, arkasında 5 önünde ise 2 megapiksel kamera mevcut. Android 6.0 Marsmallow ile kutudan çıkan Vibe B‘nin bataryasına baktığımızda ekran boyutuna göre oldukça iyi bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz. 2.000 mAh kapasitesine sahip olan bir bataryadan beslenen Vibe B, batarya konusunda sıkıntı çıkartmayacağını belirtelim.

Lenovo vibe b özellikleri

Lenovo Vibe B fiyatı

Vibe B, üstün özelliklere sahip bir akıllı telefon değil. Ancak cep telefon uygun fiyatıyla dikkat çektiğini belirtmekte fayda var. İlk olarak Hindistan’da yaklaşık 80 Dolar civarında bir fiyatla piyasaya çıkacak olan Vibe b, giriş seviyesindeki en ucuz akıllı telefonlar içerisinde iyi satış rakamlarına ulaşabilir ve giriş seviyesinde tercih edilen akıllı telefon kategorisinde iyi bir seçenek haline gelebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.