Kırmızı iPhone 7

Apple‘ın, amiral gemisi İphone 7 ve İphone 7 Plus tüm dünyada büyük ilgi görmüştü. Büyük ilgi gören akıllı telefonun kırmızı renk seçeneği dün duyurulurken, cep telefonun bu defa videosu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yılının Eylül ayında Apple tarafından resmi olarak tanıtılan iPhone 7 daha sonra dünya genilende satışa sunulmuştu. Tanıtıldıktan kısa zaman sonra küresel olarak satışa sunulan Apple’ın 2016 yılının amiral gemi modeli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere iki farklı versiyonla gelmişti. Geçtiğimiz yılın son bahar aylarında tanıtılan akıllı telefon oldukça dikkat çeken tasarımıyla ve yüksek teknik özellikleriyle çok beğenilmişti. Dünya genelinde satışa çıktıktan sonra milyonlarca adet satılan iPhone 7  modelinin bu defa kırmızı renk seçeneği Apple’ın resmi sitesi üzerinden tanıtıldı.

Kırmızı iPhone 7 Plus

İşte kırmızı İphone 7’nin videosu

Dün sürpriz bir şekilde APP Store‘a eklenen kırmızı İphone‘lar büyük ilgi görmüştü. Yeni ortaya çıkan kırmızı İphone 7′nin kutu açılışı videosu dikkat çekiyor. Kutudan çıkan bir kırmızı İphone’nun yanı sıra kulaklık ve şarj aleti bulunuyor. Kırmızı İphone‘lardan elde edilecek gelirin bir bölümü AIDS gibi hastalıklarla mücadele etmek için RED adındaki kuruluşa bağışlanacak.

Peki kırmızı İphone 7 nezaman çıkacak?

24 mart tarihinden itibaren satışa sunulacak olan kırmızı İphone’lar 128 GB ve 256 GB seçeneklerle gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.