Kırmızı iPhone 7

Apple’ın, halihazırda ki amiral gemisi iPhone 7’nin kırmızı versiyonu bugün sürpriz bir şekilde tanıtıldı.

Geçtiğimiz yılın son bahar aylarında tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kısa zaman içerisinde piyasaya sunulmuştu. Küresel olarak satışa sunulan Apple’ın 2016 yılının amiral gemileri kısa zaman içerisinde on binlerce kişi tarafından satın alındı. Satışa sunulur sunulmaz en çok akıllı telefonların içerisinde yer almaya başlayan iPhone 7 ve 7 Plus’ın bu defa kırmızı renk seçeneği Apple’ın resmi internet üzerinden resmi olarak duyuruldu.

Kırmızı iPhone 7 Plus

İşte kırmızı İphone 7

RED kampanyası kapsamında tanıtılan kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bugün beklenmedik bir şekilde tanıtıldı. Sabah saatlerinde Apple’ın, online çevrimiçi mağazasına girenler şöyle bir mesajla karşılaştı. “Size özel güzel bir sürpriz hazırlıyoruz” mesajından sonra bakım moduna alınan Apple çevrimiçi mağazası kısa zaman sonra tekrar açıldı. Bakım modundan çıktıktan sonra güzel sürprizin ne olduğu ortaya çıkmış oldu. Apple’ın, sürprizi kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus oldu.

Kırmızı iPhone 7

Kırmız İphone 7 çıkış tarihi ve fiyatı

Apple‘ın, ürünleri kalitesinden çok fiyatlarıyla dikkat çektiğini biliyoruz. 4 bin TL’nin üstüne çıkan fiyatlarıyla cep yakan normal iPhone 7‘nin kırmızı versiyonuda oldukça pahalı.

Kırmızı iPhone 7 fiyatı 4.299 TL iken kırmızı İphone 7 Plus fiyatı ise tam 4.949 TL olarak APP Store’da listelendi. Kırmızı iPhone 7 çıkış tarihi 24 mart olacak ve kırmızı iPhone’lardan elde edilecek gelirin bir bölümü AIDS gibi hastalıklarla mücadeleye katkı sağlamak için The Global Fund‘a bağışlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.