Galaxy X

Samsung’un, uzun zamandır üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefonu Galaxy X’e dair yeni gelişme var. Gelişmeye göre Samsung’un katlanabilir akıllı telefonun çıkış tarihine dair yeni bilgiler veriyor.

Samsung Galax X çıkış tarihi hakkında yeni iddia

Samsung firmasının üzerinde uzun süredir çalıştığı katlanabilir telefon konseptinin gerçeğe dönüşmesi yakın gibi duruyor. Son gelen iddia ise Çin kaynaklı, Samsung’a oldukça yakın olan bir kaynaktan geldiği belirtilen iddiaya göre Galaxy X‘in bu yılın son baharında tanıtılabileceği belirtiliyor. Söz konusu kaynağının  güvenilir bir kaynak olduğu ancak söz konusu iddianın kesin olmadığı belirtildi.

Samsung Galaxy XSamsung tarafından henüz bu konuda yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Ancak kısa bir süre önce yeni amiral gemi modellerini tanıtan teknoloji devinin geleneksel tasarımın dışında bir tasarıma sahip olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın görünüşlerine baktığımızda Güney Kore’li teknoloji devinin özellikle tasarım konusunda radikal kararlar aldığını gösteriyor.

Galaxy X‘in tasarımına dair sadece bazı çizimler ve Samsung’un, aldığı katlanabilir telefon konsepti dışında bir bilgi bulunmuyor. Ancak Samsung’un, katlanabilir akıllı telefonun sıra dışı tasarımı dışında üstün özelliklere sahip olacaği ve amiral gemi konumunda olacağı belirtiliyor.

Son baharda genellikle phablet akıllı telefon serisi olan Note serisini tanıtan Samsung’un, Note 8’i son bahar aylarında tanıtacağını biliyoruz. Katlanabilir Galaxy X’in, Note 8 ile beraber tanıtılabilir veya ayrı olarak Samsung’un merakla beklenilen katlanabilir telefonu tanıtılma ihtimali yüksek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.