Xiaomi Mi 8 videosu

Xiaomi’nin çok yakında tanıtacağı yeni amiral gemi modeli Mi 7 veya Mi 8 ismiyle gelmesi beklenen cihazın videosu sızdırıldı.

Daha önceki sızıntılarda Xiaomi Mi7‘nin 23 Mayıs tarihinde tanıtılacağı söylensede bu olmayacak ve cihaz, 31 Mayıs tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

Mi 7 ile birlikte Mi 8’in de tanıtılabileceği söyleniyor. Xiaomi’nin sekizinci yılına özel olarak tasarlanan Xiaomi Mi 8‘in en dikkat çeken özelliği ise ekran içine gömülen parmak izi okuyucusu olduğunu belirtelim.

Xiaomi Mi 8 videosu

Xiaomi Mi 7 mi yoksa Mi 8 ismiyle geleceği henüz belli olmayan akıllı telefonun son sızdırılan videosunda dikkat çeken bir detay yer alıyor.

Daha önce Vivo X20 Plus UD ve Huawei Mate RS akıllı telefonlarında yer alan ekran içine gömülen parmak izi okuyucusuna sahip olacak olan cihazın son yayınlanan videosunda bu özellik onaylanıyor.

Snapdragon 845 yongasetinden güç alacak olan akıllı telefonun arkasında 12 + 20 MP çift kamera yer alırken ön bölümünde ise iPhone X‘in ki gibi 3D yüz tanıma sistemi olacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi7 tasarım videosu yayınlandı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.