Samsung W2017

Samsung’un nostalji yaşatan kapaklı telefonu Folder 2 (SM-W2017) küresel olarak satışa sunuluyor.

2000’li yıllarda hayatımıza giren ve büyük ilgi gören kapaklı cep telefonlar o dönemde en çok satılan cep telefonlardandı. Akıllı telefonların piyasaya çıkmasıyla beraber dokunmatik akıllı telefonlar piyasaya hakim olunca kapaklı cep telefonlar tarih olmuştu.

Ancak Güney Kore’li teknoloji devi Samsung, tarafından geçtiğimiz yıl tanıtılan ve sadece Çin halk cumhuriyet’inde satışa sunulan ve nostalji yaşatan kapaklı telefon Folder 2 (SM-W2017) küresel olarak satışa sunulacağı belirtiliyor.

Samsung’un nostalji kokan kapaklı telefonu her nekadar nostalji yaşatsada günümüzün akıllı telefonlarıyla yarışacak teknik özelliklere sahip.

Eskiden en çok satılan kapaklı cep telefonları ve günümüzün en çok satılan akıllı telefonlarının teknik donanımlarını bir araya getirilen kapaklı Samsung W2017‘nin küresel olarak satışa sunulması şüphesiz güzel bir haber. Yakın zamanda satışa sunulması beklenen W2017 telefonun Çin’den sonra ki ikinci satış pazarı Samsung’un anavatanı Güney Kore olacak.

Samsung W2017

Samsung W2017 teknik özellikleri

Akıllı telefonların aksine fiziksel bir tuş takımıyla kullanılabilen 4.2 inçlik  1080p SUPER AMOLED ekrana sahip olan Samsung W2017 gücünü Qualcomm, Snapdragon 820 yongasetinden alıyor.

4 GB RAM‘e sahip olan kapaklı telefonun arkasında 12 MP önünde ise 5 MP kamera bulunuyor.

Fiziksel tuş takımı ve kapaklı tasarımıyla nostalji ve günümüzün teknolojisini bir araya getiren Samsung W2017‘nin ardından kapaklı telefonlar yeniden piyasada kendisine yer edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.