Kamerası en iyi olan telefonlar 2018

En iyi kameraya sahip olan telefonların listesini tüm ayrıntılarıyla sizin için hazırladık. Bu yazımızı sonuna kadar okuyarak en iyi kameraya sahip olan akıllı telefonların hangileri olduğunu bulabilirsiniz.

Kullanıcıların büyük bir bölümü alacakları akıllı telefonlarından en iyi resimleri çekmek istiyorlar.

Hal böyle olunca akıllı telefon üreticileri, bu alanda en iyi akıllı telefonları kullanıcıların beğenisine sunmaktan geri durmak istemiyorlar.

En iyi kameraya sahip telefonlar 2018

Huawei P20 Pro kamera özellikleri

Listede yer alan en iyi kameraya sahip olan akıllı telefonların belki de en iyisi olan P20 Pro‘nun arkasında adeta bir fotoğraf makinası yer alıyor.

20 Pro’nun arkasında bulunan 40 + 20 +8 MP’lik 3 adet kamera sayesinde, çok kaliteli çekimler yapmak mümkün.

Huawei P20 Pro kamera özellikleri arasında 5x hibrit zoom, diyafram f/1.6 / f/2.4, Monokrom ve RGB yer alıyor.

iPhone X kamera özellikleri

X akıllı telefon modelinin arkasında bulunan çift kamera kurulumu sayesinde özellikle Portre modun da  en iyi çekimleri elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S9+ kamera özellikleri

Galaxy S9 ile birlikte tanıtılan S9+’nın arkasında yer alan çift kamera kurulumu sayesinde oldukça kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz.

Sony Xperia XZ2 Premium kamera özellikleri

Sony şirketi, bir çok rakibine ürettiği kamera lenslerini satarken, kendi akıllı telefonlarında en iyi kameraya yer vermekten geri durmuyor.

Sony’nin ilk çift kameralı akıllı telefonu olan cihaz, ISO 12800 kalitesinde videolar çekerken, ISO 51200 fotoğraf çekimleri yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En iyi telefon sıralaması 2018

Xz2 Premium‘un arkasında bulunan 19 + 12 MP çift kamera kurulumu, 4K video 960 özelliğine sahip olduğunu belirtelim.

Japon devinin ilk çift arka kameralı akıllı telefon olan Xz2 Premium’un önünde 13 MP kamera yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 8 kamera özellikleri

Note 7 faciasından sonraki Galaxy Note modeli olan Galaxy Note 8‘in arkasında bulunan iki adet kamera ile çok kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün.

12 + 12 MP çift kamera kurulumu özellikleri arasında optik sabitleme, 4K video çekimi, Hyperlapse ve odak takibi gibi özellikler bulunuyor.

Diyafram f/1.7 ve f/2.4 açığına sahip olan kameralarıyla listemizde yer almayı başaran Note 8’in ön bölümünde,  diyafram f/1.7 açığına sahip 8 MP’lik kamera yer alıyor.

Xiaomi Mi Mix 2S kamera özellikleri

Her biri 12 MP olan çift arka kamera kurulumuna sahip olan Mi Mix 2s‘in kameralarından biri telefoto diğeri ise, geniş açılı çekimler yapabiliyor.

Sony IMX363 lense sahip olan çift kamera kurlumu 4 eksinli OIS desteği sayesinde sıfır kayma çekimler vaat ediyor.

Portre moduna sahip olan kameralar, çift piksel teknoloji ile daha iyi kamera deniyimi sunarken cihazın ön bölümünde, 5 MP’lik kamera bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.