airpods kablosuz kulaklık

Apple firmasının kablosuz kulaklıkları olan AirPods piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi görmüştü. İphone 7 ile beraber lansmanı yapılan kulaklıklar büyük ilgi görmüştü. Öyleki yüksek fiyatına rağmen satışları Apple‘ı oldukça memnun etmişti. Kablosuz kulaklık denilince artık ismi ilk anılanların başında gelen AirPods bu alanda hızla zirveye doğru ilerliyor. Yapılan bir araştırmada kablosuz kulaklık piyasasının %26’sını şimdiden eline geçiren Apple, bu alanda kendi kulaklıklarını daha fazla tanıtmak için reklam filmi hazılardı.

Airpods

Kablosuz kulaklık AirPods’un ilk reklam filmi yayınlandı

Apple‘ın kendi youtube kanalında yayınladığı reklam filminde 4 farklı müzik çalındığı görülüyor. Ayrıca cihazın halihazırda en çok satan kablosuz kulaklıkların başında olduğunu belirtmekte fayda var.

Bilindiği gibi Apple, yeni amiral gemi modellerinde klasik 3.55mm kulaklık girişine yer vermemişti. Bunun yerine şarj ve USB ve kulaklık girişini tek bir yere konulmuştu. Ancak hala klasik 3.55mm kulaklıkları kullanmayı seven müşterilerinide unutmayan firma bu kulakları cihaza bağlamak için bir aparatıda İphone 7‘nin kutusuna koymuştu. Aparatın bir çok sorunu beraberinde getirmesinden sonra Apple, kablosuz kulaklıklarını devreye soktu. Ve bu hamle başarılı olduğunu söylemeye bile gerek olmadığını altını çizeleim. Diğer rakip firmalarında Apple‘ın başarısından sonra bu alana yöneldiğini görüyoruz. Samsung gibi dev teknoloji şirketleri benzer tarzda kablosuz kulaklık çalışmalarını başlatmış durumda.

AirPods’un ilk reklam filmini izlemek için burayı tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.