iTunes

Microsoft uygulama mağazası yavaş yavaş canlanıyor.

Mirosoft’un talihsiz uygulama mağazası Microsoft Store‘da bir çok sosyal medya devi ve dünyada en çok kullanılan bir çok uygulamanın bile resmi versiyonlarının bulunmadığı Microsoft Store‘da son zamanlarda acaba canlanıyor mu? Dedirtecek iki gelişme yaşandı. Microsoft Store canlanıyor mu dedirtecek iki gelişmeye bakmadan önce Microsoft Store’un uygulama mağazasının içerisine bakacak olursak pek uygulamayi bulabilmek neredeyse imkansız olduğunu biliyoruz.

Daha önce Microsoft Surface ile beraber tanıtılan Windows 10 S‘in ardından dünyada en çok kullanılan müzik dinleme uygulaması olan Spotify, yaptığı resmi bir açıklamada Microsoft Store için yakın zamanda resmi uygulamalarını yayınlayacaklarını duyurmasından sonra bu defa dünya teknoloji devi Apple‘ın iTunes uygulaması Microsoft Store için yayınlanacağı duyuruldu.

iTunes, Microsoft Store’a geliyor!

Sadece Apple resmi sitesinden indirilebilen iTunes uygulamasının yakın zamanda Microsoft Store için yayınlanacağı açıklamasından sonra iTunes uygulamasının  Apple resmi sitesi dışında Microsoft’un uygulama mağazasınada geleceği haberin ardından söz konusu iTunes uygulamasının Windows versiyonun nasıl olacağı merak konusu.

Zira  uygulaması macOS‘ta bile doğru dürüst bile çalışmadığı biliniyor. Ayrıca bu uygulama ile birlikte Apple tarafından geliştirilen ve Microsoft Store uygulama mağazasına konulan ilk Apple uygulaması olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.