OnePlus 6

Çin’in en büyük akıllı telefon şirketlerinin başında gelen OnePlus’ın merakla beklenilen amiral gemisinin gerçek görseli ve tanıtım videosu yayınlandı.

Çin’de en çok akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirketlerden biri olan OnePlus‘ın amiral gemisinin tanıtım etkinliğinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğini biliyoruz.

Çentikli mi yoksa çentiksiz mi olacak? Derken cihazın çentikli bir tasarıma sahip olacağı netleşirken, nihayet OnePlus 6‘nın gerçek görselide ortaya çıktı.

OnePlus 6 gerçek görseli
OnePus 6’nın gerçek görseli

Karşınızda merakla beklenilen OnePlus 6

A6003 model numarasına sahip olan cihaz, 3 depolama seçeneği ve 6 / 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak.

3 adet depolama seçeneğine sahip olacak olan OnePlus 6‘nın en ucuz modeli 523 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Aynı kaynağa göre, OnePlus 6 ile birlikte Bullets adında kablosuz kulaklıkta satışa sunulacak, ancak söz konusu kulaklığın fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Öte yandan OnePlus şirketi, resmi bir teaser videosu yayınlarak OnePlus 5 ve OnePlus 5T‘de olduğu gibi iddialı cümleler kurdu.

OnePlus 6‘nın yeni ortaya çıkan görseline baktığımızda oldukça iddialı bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. 10 nm FinFET üzerine inşa edilen Snapdragon 845 yongasetinden güç alan akıllı telefonun arkasında 20 + 16 MP çift kamera kurulumuna sahip olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 7 ekran içi parmak izi ile gelebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.