LG G6 türkiye fiyatı

29 şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan L’G’nin, yeni amiral gemisi LG G6 Türkiye fiyatı belli oldu.

LG G6 Türkiye fiyatı!

LG‘nin, büyük ilgi gören amiral gemi modeli G6’nın tasarımı ve özellikleri çok ilgi çekti. MWC 2017‘de tanıtılan G6 yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.G6’nın bir önce ki versiyonu LG G5’de kullanılan Modüler yapısı büyük görsede bu ilgi ne yazık ki G5’in satışlarına yansımadı. G5’te yaşanılan hüsranın ardında G6’nın nasıl bir tasarıma sahip olacağı ve ne gibi değişiklikleri beraberinde getireceği merak konusu haline gelmişti. Şubat ayı içerisinde Barselona’da düzenlenen MWC’de tanıtılan G6 büyük değişiklikleri beraberinde getirmişti. Modüler yapısından vazgeçen LG, yekpare tasarıma sahip olan G6’yı tanıtarak büyük ilgi uyandırmıştı.

LG G6‘nın Türkiye fiyatını merak ettik, çünkü ülkemizde yükselen dövizin etkisiyle G6’nın ülkemizde ki fiyatı diğer ülkelere göre daha pahalı olabileceğini biliyoruz.

Yeni gelen habere göre LG G6 Türkiye fiyatı 3.699 TL olacak. Bu fiyat pahalı olarak gözüksede LG, rakiplerinin amiral gemi modellerinin fiyatları 4 bin TL’nin üzerine çıktığını belirtelim. Örnek verecek olursak kısa zaman önce tanıtılan Galaxy S8’in Türkiye fiyatı 4.399 TL olarak belirlenmişti.

MWC 2017’de tanıtılan akıllı telefon 19 nisan tarihinde ülkemizde satışa sunulacak. Ülkemizde ilgi görmesi beklenen G6’nın Galaxy S8’den önce ülkemizde satışa sunulacak olması G6’nın S8 karşısında bir avantajı olarak bakabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.