Pixelbook

Google, Türkiye saatiyle akşam saatlerinde Pixelbook adında çok ses getirecek olan dizüstü bilgisayarını resmi olarak tanıttı.

Google Pixelbook‘un özellikleri ve tasarımı çok iddialı olduğunu ilk bakışta anlaşılıyor, Chrome OS ile çalışan dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri üst seviyede. Hafifliğiyle rahat bir şekilde taşınabilen Google Pixelbook, 10 saat pil kullanım süresi sunuyor ve Google sanal asistana sahip ilk dizüstü bilgisayar olma özelliğini taşıyor.

Google Pixelbook özellikleri

Google Pixelbook özellikleri ve fiyatı

Pixebook, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili hafızaya sahip, ayrıca Intel İ5 veya İntel İ7 işlemcilerinden birinden güç alan (İ5 mi veya İ7 mi henüz belli değil) dizüstü bilgisayar 12,3 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip.

Google Pixelbook

Google Pixebook, 10,3mm kalınlığında ve 1,1 kg ağırlığında olduğunu belirtelim, USB-C ile şarj olan cihaz, 15 dakika şarj ile 2 saat kullanım süresi vaad ediyor, ayrıca Pixelbook‘un dokunmatik ekranı sayesinde bir tablet şeklindede kullanılabililiyor.

Dokunmatik ekrana sahip olan Pixelbook’un kalemi sayesinde cihaz, hem klavye ile hemde klavye kullanmadan rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Ön siparişe bugün açılacak olan Google’un dizüstü bilgisayarı 999 dolar fiyat etiketiyle 31 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Android One'li HTC U11 Life özellikleri belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.