Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’un büyük ekranlı versiyonu olan Galaxy S8+’nın logosu ortaya çıktı.

Samsung‘un, merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy S8’in iki farklı versiyonla geleceği gelen haberlerle doğrulanmıştı. Ancak ikinci modelinin isminin Galaxy S8 Plus mı? Yoksa Galaxy S8+ mı? Olacağı tartışılırken bu defa cihazın  logosu sızdırıldı.

Galaxy S8+ logosu ortaya çıktı

Düz Galaxy S8‘in yanı sıra farklı ikinci bir versiyonunda geleceği bundan kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Ancak cihazın isminin ne ne olacağı merak konusuydu. Samsung’un önceki amiral gemileri olan S6 ve S7’nin ikinci versiyonları Edge ismiyle gelmişti. S8’in ikinci versiyonun Galaxy S8 Plus olarak geleceği söylensede bu kesin değildi. Twitter’da yaptığı sızıntı haberleriyle fenomen haline gelen Evan Blass tarafından paylaşılan görselde ise cihazın ismi Samsung Galaxy S8+ olarak görülüyor. @Evleaks‘ın paylaştığı Galaxy S8+’nın logosu cihazının isminide bu şekilde olacağı kesinleştiği bildiriliyor.

Galaxy s8+ logosu

Samsung Galaxy S8+ özellikleri

Bu konuda Samsung tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil.Ancak cihazın çift kavisli 6 inç büyüklüğünde bir ekran ile geleceği iddia ediliyor. Yine bu iddialara göre S8+ gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alacağı belirtiliyor. Zaten üst seviye teknik özelliklere sahip olan S8’in üst modeli olması beklenen S8+’nın ekran boyutunun daha büyük olacağı ancak teknik özelliklerinin aynı olacağı gelen bilgilerle belli olmuş durumda.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.