Samsung Galaxy s8

Samsung fimasının merakla beklenilen amiral gemisi Galaxy S8 ve  S8 Plus akıllı telefonları henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak her geçen gün yeni sızıntılarla gündeme geliyor.

Gün geçmesin ki Samsung’un yeni amiral gemi modelleri S8 ve S8 Plus ile ilgili  yeni sızıntılar ve bilgiler gelsin. Galaxy S8 amiral gemi modelin bu defa çıkış fiyatı Twitter kullanıcısı Roland Quandt tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy S8 fiyatı

Note 7, faciasından sonra zarar kaybı ve prestij kaybına uğrayan samsung, bu zararı telafi etmek ve kullanıcıların gönlünü almak için Galaxy S7‘ye önem vermeye başlamıştı. Yeni amiral gemisi piyasaya çıkana kadar bir nevi kullanıcılarını oyalamak için S7’nin değişik renklerinide piyasaya süren Samsung, bu defa işi şansa bırakmak istemediğini hepimiz biliyoruz. Sızıntılarıyla meşhur  Twitter kullanıcısı Roland Quandt @quandt  tarafından açıklanan ve  S8 ve  S8 Plus‘ın fiyatları olarak belirtilen fiyatlar oldukça yüksek. Buna Göre Galaxy S8 fiyatı 799 Euro olarak belirtilirken, Galaxy S8 Plus fiyatı 899 Euro olacağı belirtiliyor.

Galaxy S8 fiyatı

 

Diğer rakip firmaların çoğu MWC 2017 fuarında yeni akıllı telefonlarını tanıtırken  Samsung, bunu yapmayarak işini sonraya bıraktı. Peki Samsung Galaxy S8 nezaman çıkacak? 29 mart tarihinde özel bir etkinlik yapması beklenen Samsung, S8 ve S8 Plus‘ı bu etkinlikte tanıtarak piyasaya çıkış tarihini ve fiyatını+özelliklerini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.