AGM A8

Akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline gelmesiyle beraber tasarım ve özelliklerin yanı sıra sağlamlıklarıyla dikkat çekiyor. Dünyanın en sağlam android telefonu olduğunu iddia eden AGM A8 tanıtıldı.

Zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanan AGM A8 yere düşme ve fırlatma gibi testlerden başarıyla geçti. Fırlatma ve düşme testlerinden başarıyla geçen A8’i üreten firma A8’i dünyanın en sağlam akıllı telefonu olduğu iddia ediyor. Dünyanın en sağlam Android’li akıllı telefonu olduğu iddia edilen A8’in tasarımına baktığımızda çok dikkat çeken bir tasarıma sahip olmadığını görüyoruz. Zaten A8 tasarımıyla değil sağlamlığıyla iddialı olduğunu biliyoruz.

AGM A8

AGM A8 teknik özellikleri

Dünyanın en sağlam akıllı telefonu olduğu belirtilen cep telefonu A8’in özellikleride orta seviyede 5 inç boyutunda 720×1280 çözünürlüklü ekrana sahip olan A8 gücünü ise Snapdragon 410 yongasetinden alınan cihaz 3 GB RAM’e sahip. Arkasında 13 önünde ise 2 megapiksel kamera bulunuyor.

AGM A8 özellikleri

4.050 mAh kapasiteli bataryadan beslenen A8 toza ve suya karşı dayanıklı IP68 sertifikasına sahip olduğunu belirtelim. Teknik özellikleriyle ve 4.050 mAh kapasiteli oldukça büyük bataryasıyla dikkat çeken A8’i kullanmak isteyen kullanıcılar zorlu şartlar kullanılmak üzere AGM A8‘i tercih edebilecekleri belirtiliyor. A8’in oldukça sağlam yapısı oldukça dikkat çekerken cihazın teknik özelliklerininde üst seviyede olduğunu belirtmekte fayda var.

En sağlam Android telefon: A8’in videosunu aşadaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.