İphone 8

Apple’ın merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli 3 farklı versiyonla gelecek. Bu 3 modelden biri olan iPhone 8’e ait olduğu belirtilen görseller sızdırıldı.

Son bahar aylarında tanıtılması beklenen iPhone 8 modeli ile ilgili sızıntılar artarak devam ediyor.

İşte iPhone 8!

Merakla beklenilen Apple amiral gemi modelleri 3 versiyonla gelecek. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın yanı sıra 10.cu yıla özel iPhone 8 ve ya iPhone X adında özel bir modelide piyasaya sunulması beklenen akıllı telefonun görselleri sızdırıldı.

iphone 8iPhone 8‘in çok merak edilen tasarımına dair yeni görsellerin telefonun tasarımını gözler önüne seriyor. Ekranın tamamen camla kaplı olması beklenen akıllı telefonun tamamen çerçevesiz bir tasarımla geleceği tahmin ediliyor.

iphone 8

Apple’ın önemli ortaklarından biri olan Foxconn firmasından sızdırılan görsellerle örtüşen yeni görsellere baktığımızda iPhone 8’in tasarımı aşağı yukarı belli olmuş durumda.

İphone 8

Daha önce dünyaca ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından tasvir edilen görselle örtüşen akıllı telefon tasarımıyla 2017 yılına damgasına vurmayı hedefliyor.

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın yanı sıra 3.cü bir akıllı telefonu son bahar aylarında tanıtması beklenen Apple firması, iPhone X modelinin tasarımı ve teknik özellikleri üzerinde ciddi şekilde çalıştığı birtilirken söz konusu akıllı telefonun diğer iki Apple akıllı telefon 1 ay kadar daha geç tanıtılabileceği yeni gelen iddialar arasında ki yerini alan önemli iddialardan biri oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.