iphone-8-iphone-7s

Bu akşam tanıtılması beklenen 3 iPhone’dan iPhone X Geekbench,  iPhone 7s’in AnTuTu test sonuçları yayınlandı.

Apple tarafından, Türkiye saatiyle 20.00‘da tanıtılması beklenen iPhone X veya iPhone 8 isimlerinden biri alması beklenen 10. yıla özel olarak hazırlanan cihaz, 18:9 en-boy formatında çok ince olan 5,8 inçlik ekrana sahip. Gücünü 6 çekirdekli A11 yongasetinden alan iPhone X özellikleri araında oldukça iddialı özellikler  bulunuyor. Her iki cihazında önceki yıllarda pazara sunulan iPhone modellerinden çok daha iddialı teknik özellikler sahip olduğunu görüyoruz, ancak iPhone 8’in tasarımı çok daha iddialı olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone 8'in çok dikkat çeken görselleri yayınlandı

İşte iPhone X ve iPhone 7s test sonuçları

Apple’ın iki iddialı amiral gemisi olan cihazların test sonuçları cihazların ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

iPhone 7s modeli iPhone X ve iPhone 7s Plus‘tan sonra Apple’ın bu yıl tanıtacağı amiral gemi modellerinden biri, 4,7 inç boyutunda 750 x 1,334 piksel çözünürlüğünde ekran sunan akıllı telefonu gücünü ise, A11 işlemcisinden alıyor.

iphone-7s-antutu

2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olduğu görülen cihaz, İOS 11 ile çalışıyor, 3 iPhone modelininde tüm teknik özellikleri yaklaşık 1 saat içerinde öğreneceğiz.

Aynı etkinlikte sürprizlerinde yaşanması bekleniyor, Apple Watch‘ın yeni bir modeli ile İOS ve Macos işletim sitemlerin yeni sürümlerininde bu etkinlikte duyurulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.