iPhone SE 2017

Apple’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu iPhone SE akıllı telefonun 2017 yılının versiyonuna ait görseli internete düştü.

Apple tarafından geçtiğimiz yıl piyayasa sunulan iPhone SE modelinin tasarımı iPhone 5s ile benzerdi. 4 inç boyutunda ekrena sahip olan SE 2016 versiyonu biraz daha uygun fiyatlı iPhone kullanmak isteyenlere hitap ediyordu. Yeni ortaya çıkan SE 2017 versiyonu ise oldukça dikkat çekiyor.

iPhone SE 2017 göründü

Ortaya çıkan SE 2017‘nin görseli cihazın tasarımını gözler önüne sererken bu yıl için iPhone 8‘den sonra Apple’ın en dikkat çeken cihazlarından birisi olmayada aday olduğunu belirtelim.iPhone SE 2017

iPhone SE 2017 versiyonun tasarımına baktığımızda geçtiğimiz yıl tanıtılan SE modelinin aksine iPhone 5s‘e değil iPhone 7 modeline benziyor. Cihazın arkasına baktığımızda daha önce ortaya çıkan ve iPhone 8‘e ait olduğu belirtilen görsellerde olduğu gibi kamerası dikey şeklinde olduğunu görüyoruz. Anlaşılan Apple şirketi, iPhone’larda artık dikey kamera kullanacak gibi görünüyor. iPhone SE 2017‘nin teknik özelliklerine dair bir bilgi bulunmasada cihaz, 4 inç boyutunda ekrana sahip olacağı ve gücünü Apple A9 yongasetinden alacağı belirtiliyor. 2 GB RAM ile gelmesi beklenen SE 2017’nin kamerası ise IOS destekli olması bekleniyor. SE 2017’nin gelmesiyle birlikte Apple’ın amiral gemi modelleri hariç ek bir iPhone’u 2017 yılındada piyasaya sunacak olması iPhone seven kullanıcılara ek bir seçenek olması açısından iyi olduğu kesin.

iPhone SE 2017‘nin nezaman tanıtılıp piyasaya sunulacağı konusunda henüz net bir bilginin bulunmadığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.