iPhone 8

2017 yılının sonlarına doğru tanıtılması beklenen iPhone 8 modelinin tasarımını gösteren video Youtube’da yayınlandı.

Apple tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modelleri iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın yanı sıra iPhone’ların piyasaya çıkışının 10.cu yılına özel olarak tanıtılması beklenen iPhone 8 adında ki akıllı telefon modeli diğer iki cihazdan çok daha fazla konuşuluyor. Daha önce iPhone 8 ile ilgili pek çok bilgi ve sızıntılar yaşansada cihazın tasarımının nasıl olacağı konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Kimilerine göre iPhone 8‘in tasarımı akıllı telefonlarda devrim yaratabilir kimilerine göre ise cihazın tasarımı çokta şaşırtmayacak. Her iki görüşününde gerçekleşme ihtimali olduğu belirtilirken bu defa cihazın tasarımını gösteren bir maket Youtube’da yayınlandı.

İşte iPhone 8 maketi!

iPhone 8 olarak adlandırılan ancak iPhone Edition ismiyle geleceği belirtilen akıllı telefonun tasarımını net bir şekilde ortaya koyan maket Youtube servis edilmesinden sonra daha önce cihazın tasarımı şaşırtabileceği hatta cihazın tamamen çerçevesiz olabileceği konusunda ki iddialar bir yana eğer bu maket gerçekten iPhone Edition akıllı telefonuna aitse tam bir facia olduğunu belirtmekte fayda var.

Daha önce iPhone 8 olarak adlandırılan ancak iPhone Edition ismiyle piyasaya sunulacağı belirtilen telefonun arkasında dikey konumlandırılan çift arka kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor. Arkasında birde parmak izi okuyucusunun bulunduğu iPhone Edition maketinin gerçek olmayabileceğini belirtelim. Zira cihaz böyle bir tasarımla gelmesi durumunda Samsung gibi rakipleri karşısında büyük bir darbe yiyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.