iPhone 8

Apple tarafından Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen 3 farklı akıllı telefon modellerinden biri olan iPhone 8 modelinin en net görselleri ortaya çıktı.

Apple şirketi, her yıl olduğu gibi son bahar aylarında tanıttığı iPhone akıllı telefon modelleriyle oldukça ilgi çekiyor. Apple’ın bu yıl tanıtmayı planladığı iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın yanı sıra iPhone’ların çıkışının 10. Yılına özel olarak hazırladığı iPhone 8 modeli diğer iki modelden daha çok merak ediliyor.

iPhone 8’in en net görselleri

Yeni sızdırılan iPhone 8’in görselleri şimdiye kadar sızdırılan en görselleri olduğunu belirtelim.

iPhone 8

iPhone 8‘in yeni ortaya çıkan görsellerine baktığımızda, neredeyse tamamen çerçevesiz olan akıllı telefon modellerinin kervanına katıldığını görüyoruz. Cihazın önünde parmak izi sensörü bulunmadığını görüyoruz, zira daha önce piyasaya sunulan iPhone modellerinin parmak izi sensörü home tuşunu içine gömülüyordu. iPhone 8’de fiziksel home tuşu yerine sanal tuşlar kullanıldığını görüyoruz.

Akıllı telefonun arkasına baktığımızda dikkatimizi ilk çeken dikey olarak konumlandırılan çift kamera kurulumu olduğunu belirtelim. Dikey olarak konumlandırılan iki adet kameranın tam ortalarına bir LED flaş yerleştirilmiş.

iPhone 8 ne zaman çıkacak?

Apple, her yıl olduğu gibi iki adet iPhone akıllı telefonunu genellikle Eylül ayı içerisinde tanıtıp piyasaya sunuyor. Bu yıl durum biraz farklı olduğunu görüyoruz, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerinin yanı sıra 10.cu yıla özel olarak hazırlanan model olan iPhone 8’de var.

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri Eylül ayı içerisinde tanıtılıp piyasaya sunulacak. Peki iPhone 8 ne zaman çıkacak? Eylül ayında iki adet akıllı telefon tanıtacak olan Apple firması Ekim ayın iPhone 8’i tanıtıp piyasaya sunmayı planladığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.