iPhone 8

Apple’ın Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtmayı planladığı 3 iPhone modelinden biri olan iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen bir video sızdırıldı.

iPhone 8’in tasarımını gözler önüne seren kısa videoda söz konusu model ile ilgili daha önce sızdırılan bir çok prototip ile örtüşüyor.

iPhone 8

iPhone 8‘e ait olduğu belirtilen videoda gösterilen cihaz, siyah renge sahip ve gayet şık duruyor. Cihazın arkasında dikey olarak konumlandırılmış çift kamera kurulumu yer alırken, önünde ise yine çift kurulum yer alıyor. iPhone 8‘in önünde bulunan iki adet kameradan birinin İris tarayıcısı için yerleştirildiği tahmin ediliyor. Daha önce gelen sızıntılara göre, iPhone 8’de yer alacak olan parmak izi okuyucusunun Apple logonun hemen altına yerleştirileceği söylensede yeni sızdırılan 5 saniyelik videoda öyle bir şey görünmüyor.

Peki iPhone 8 ne zaman tanıtılacak?

Daha önce söz konusu akıllı telefon modeliyle ilgili pek çok sızıntı ve iddia ortaya atılmıştı. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’tan daha çok merak edilen ve tartışılan iPhone’ların 10. Yılına özel olarak piyasaya sunulacak olan iPhone 8 modelinin neredeyse çerçevesiz bir ekran ile geleceği zaten biliniyor, ancak cihazın Eylül ayında mı, yoksa Ekim ayında mı? Tanıtılacak sorusu hala cevabını bulmuş değil. Zira bazı kaynaklar, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Eylül ayı içerisinde tanıtılacağı ancak iPhone 8’in tanıtımının Ekim ayına bırakılacağını belirtiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.