iPhone 8 boyut

Apple’ın merakla beklenilen yeni amiral gemi modellerinden biri olması beklenen iPhone 8’in kaç inç boyutunda olacağı ve tasarımının nasıl olacağı hakkında yeni bilgiler geldi.

Apple firmasının her yılının Eylül ayında tanıttığı iPhone akıllı telefon modellerinin bu yıl ki modellerinden biri olması beklenen iPhone 8 en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Yeni Nokia akıllı telefonlar nihayet küresel olarak satışa çıkıyor

Ünlü tasarımcı Benjamin Geskin tarafından hazırlanan tasarım konseptlerine baktığımızda 3 cihazın arasında bir boyut farkı olacağını görüyoruz.

iPhone 8’in boyutu nasıl olacak?

Bu yıl en çok konuşulan üst seviye akıllı telefonlarından biri olan iPhone 8 ile ilgili pek çok yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. iDropNews sitesinin yayınladığı rapora göre 3 Apple markalı akıllı telefonun yine iDropNews ekibinde yer alan ünlü tasarımcı Benjamin Geskin tarafından konseptleştirildi.

iPhone 8 boyut

 

iPhone 8‘in üretilidği fabrikanın çalışanı tarafından sızdırıldığı belirtilen raporun incelenmesi üzerine iDropNews‘un ekibinde yer alan başarılı konsept tasarımcısı Geskin tarafından rapordan alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanan rapora göre iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 modelleri arasında boyut farkı olacağı ortaya konuldu. Buna göre iPhone 8 modeli  143.59 x 70.94 x 7.57mm ölçülerle gelecek. Eğer cihaz bu boyutla gelecek olursa Samsung’un geçtiğimiz aylarda tanıtılan amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinden daha ince olacağı belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.