iPhone 8

Apple’ın 2017 yılı içerisinde tanıtacağı yeni amiral gemi modelinin 3 farklı versiyonla geleceği belirtiliyor. Bu 3 modelden biri olan iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen ve arka tasarımına dair fikirler sunan bir görsel sızdırıldı.

Yeni sızdırılan iPhone 8 tasarım görselinin detayları

Tanıtımına aylar kala iPhone 8 ile ilgili sızıntılar ve iddialar şimdiden ortalıkta dolaşmaya başlamış durumda. Apple’ın son bahar aylarında tanıtması beklenen yeni amiral gemi modelinin iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın yanı sıra 10. Yıla özel olarak hazırlanan iPhone 8 ve ya iPhone X adında bir akıllı telefon hazırladığı güçlü iddialar arasında.

En çok merak edilen 3 modelden biri olan 10. Yıla özel modele dair hergün yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Yeni sızdırılan bir görselin iPhone 8‘in tasarımına ait olduğu iddia ediliyor. Yeni ortaya çıkan görsel ile birlikte bir iddia daha kuvvetlendi. Söz konusu iddiaya göre iPhone 8‘in tamamen veya neredeyse çerçevesiz olacağı için alt tarafta bulunan parmak izi okuyucusu Touch ID’in cihazın arka tarafına konumlandıracağı ve ya tamamen kaldırabileceği iddiaları bulunuyor. Yeni ortaya çıkan görsele baktığımızda parmak izi okuyucusunun arka tarafa konumlandırıldığını görüyoruz. iPhone 8‘in tasarımını gösteren fotoğrafa baktığımızda arka kameranın dikey olarak konumlandırıldığı ve hemen altında ise flaş boşluğunu olduğunu görüyoruz.

Kısa zaman önce ortaya çıkan iPhone 8 tasarımına ayrıca buradan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.