iPhone 8

Apple şirketinin Eylül veya Ekim ayında tanıtması beklenen iPhone 8 amiral gemi modeli ile ilgili sızıntılara bir yenisi daha eklendi.

Uzun zamandır konuşulan iPhone 8’i gösteren 2 kısa videoda, iPhone 8’in üretildiği Foxconn fabrikasından sızdırıldığı belirtilyor.

Kalitesiz ve net olmayan videolarda iPhone 8‘i net olarka göstermiyor ancak cihaz ile ilgili sızdırılan sızıntılardan biri olduğu için önemli.

iPhone 8’in 2 videosu sızdırıldı

iPhone 8’in ürerildiği fabrikalardan birinde çekildiği görülen videolar net olmazsada cihazın hızla üretimine devam edildiği görülüyor.

İki kısa videoda Apple’ın merakla beklenilen akıllı telefonun hızla üretildiği görülüyor. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile birlikte, tanıtılması beklenen 3. Akıllı telefon olan iPhone 8 özellikleri üst seviyede olacak.

Tamamen veya neredeyse çerçevesiz olması beklenen akıllı telefonun ön panelinde herhangi bir ID olmayacak. Bunun yerine Kızılötesi yüz tarama gibi oldukça gelişmiş bir güvenlik sisteminin kullanılacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone 8'in şimdiye kadar çıkan en net görselleri sızdırıldı

Cihaz, henüz resmi olarak tanıtılmamış olsada sızıntılar sayesinde akıllı telefonla ilgili geniş bir bilgiye sahibiz. iPhone 8 özellikleri en üst seviyede olacağını zaten biliyoruz, arkasında dikey olarak konumdırılmış çift adet kamera kurulumunun bulunduğu cihaz gerek tasarım ve gerekse teknik özellikleriyle rakiplerini geride bırakacak.

Gelelim iPhone 8 fiyatına Apple’ın geçtiğimiz yıllarda tanıttığı iPhone’ların fiyatı rakiplerine göre çok daha pahalı olduğunu biliyoruz. Pahalı olmalarına rağmen oldukça rağbet gören iPhone’ların yeni modellerinden biri olacak olan iPhone 8 Türkiye fiyatı vergilerle beraber 5 bin TL civarında olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.