iPhone 8 render

Apple’ın yeni amiral gemi modellerinden biri olması beklenen iPhone 8’e ait yeni render görseller yayınlandı.

Daha önce çeşitli tartışmalara konu olan iPhone 8 modelinin gelip gelmeyeceği hala tartışılırken daha önce bir çok kez iPhone 8‘e ait olduğu belirtilen render görseller paylaşılmıştı. Bu sefer ki render görseller daha gerçekçi ve daha önce iPhone 8’in tamamen çerçevesiz olacağı iddialarını tamamen çürütecek niteliğinde.

İşte iPhone 8’in yeni render görselleri

Yeni yayınlanan iPhone 8‘in renderleri oldukça dikkat çekiyor.iPhone 8 render

Yeni paylaşılan iPhone 8 renderlerine baktığımızda daha önce iddia edilen tamamen çerçevesiz olacağı söylemlerinin yersiz olduğu anlaşılıyor. Arka tarafta iki adet kamera kurulumuna sahip olan amiral gemi modelinin kameraları dikey olarak konumlandırılmış ve ortalarında bir LED flaş yerleştirilmiş. Daha önce ki iddialara baktığımızda iPhone 8‘in tamamen çerçevesiz olacağı doğru çıkmazken kameranın dikey olacağı yeni çıkan renderlerle doğrulanmış oldu.iPhone 8

Apple tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen amiral gemi modellerinden biri olması beklenen ve isminin  olacağı iddia edilen 10.cu yıla özel olarak hazırlanan akıllı telefonun ismide henüz netlik kazanmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni iPhone 8 konsepti büyülüyor

Zira daha önce ki iddialara baktığımızda söz konusu 10.cu yıla özel olarak gelecek olan akıllı telefonun adının iPhone Pro veya iPhone Air olabileceğide iddia ediliyor.iPhone 8 render

Henüz isminin ne olacağı bilinmeyen Apple’ın esrarengiz akıllı telefonun gelip gelmeyeceği belli değil. Ancak yeni ortaya çıkan görselin arka tarafında dikkat çeken bir detay daha bulunuyor, söz konusu detay parmak izi okuyucunun arka tarafta olduğu görüldüğünü belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.