iPhone 8

Apple firmasının son bahar aylarında tanıtması beklenilen 3 akıllı telefonuna ait kasalar ortaya çıktı.

2016 yılının Eylül ayında tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışa sunulduktan sonra büyük ilgi gördüler ve halada en çok satılan üst model akıllı telefonların içerisinde ilk sıradalar. Apple’ın 2017 yılının amiral gemi modelinin iPhone 8 olabileceği belirtilsede yeni amiral gemi modellerinin iPhone 7s ve iPhone 7s Plus adıyla geleceği konuşulduktan sonra kesinleşmesinin ardından iPhone 8′den umutlar kesilmişti. Umutların kesildiği günlerde Apple şirketi tarafından iPhone’ların 10.cu yılına özel olarak bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ve söz konusu 10.cu yıla özel telefon modelinin isminin iPhone 8 olacağı iddia edilmesinden sonra bu bilgi neredeyse kesinleşmiş gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın fiyatları belli oldu

Son gelen bilgilere göre 3 yeni iPhone’un yan yana durduğu kasa kalıpları ortaya çıktı.

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus

İşte 3 iPhone’un kasası

iPhone 8 olmak üzere iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerine ait olduğu belirtilen kasalara baktığımızda 3 cihazında diğer iPhone modellerinden biraz farklı olduğu görünüyor.  iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın kasalarına baktığımızda bir önce ki modellerinden daha farklı olduklarını görüyoruz. Diğer iki cihazdan farklı olan iPhone 8‘in kasasına baktığımızda beklendiği gibi dikey arka kameraya sahip olduğunu net olarak görüldüğünü belirtelim.

Kasaları dışında herhangi bir teknik donanımları gözükmeyen cihazlar tam olarak birleştirildiğinde oldukça dikkat çeken tasarımlara sahip olacağını tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.