iPhone 8

Apple’ın yeni amiral gemi modellerinden biri olması beklenen iPhone 8’in gelmeyeceği iddia belirtiliyor.

Apple’ın iPhone’ların 10.cu yılına özel olarak tanıtacağı iPhone 8 adında ki akıllı telefonla ilgili yeni bilgilet var.

iPhone 8 gelmeyecek!

Apple’ın 2017’nin Eylül ayında tanıtması beklenen amiral gemi modellerinden biri olan iPhone 8 ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Hatırlanacağı gibi 2017 yılı iPhone’ların piyasaya sürülüşünün 10.cu yılı. Bu yıla özel olarak üretileceği iddia edilen iPhone 8 ve ya iPhone X adında bir akıllı telefonunda tanıtılacağı belirtiliyordu.

Daha önce gelen bilgilerde ve uzmanların iddialarına göre iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın yanı sıra iPhone 8 ve ya iPhone X adında üst özelliklere sahip bir akıllı telefonunda tanıtalacağı iddia edilsede bu haberin gelmesinden sonra kafalar karıştı. Zira haberin güvenilir bir kaynaktan geldiği belirtiliyor.

Apple’ın en büyük ortaklarından ve aynı zamanda iPhone’ların üretimini gerçekleştiren Foxconn firmasından edinilen bilgilere göre iki akıllı telefonun Haziran ayında üretimine başlanacağı belirtiliyor. İki akıllı telefonun üretimine başlanacağı detayına baktığımızda iki akıllı telefondan biri iPhone 7s diğeri ise iPhone 7s Plus olabileceğini tahmin ediyoruz. Zira Apple her yıl iki akıllı telefon tanıtıyor, yani diğer firmalar gibi çok sayıda akıllı telefon modeli üretmiyor. İki akıllı telefonu Haziran ayında üretimine başlanıp muhtemelen Eylül ayında Apple’a teslim edilebileceğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.