iPad Pro 2

Apple’ın çok sevilen tablet serisi iPad’in yeni versiyonu iPad Pro 2 ile ilgili önemli bir sızıntı geldi.

Apple tarafından 2017 yılı içerisinde tanıtılması beklenen iPad Pro 2‘nin nezaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Bu konuda daha önce gelen bazı sızıntılarda Pro 2’nin Nisan ayı içerisinde tanıtılacağını göstersede söz konusu sızıntılar doğru çıkmadı. Daha önce Nisan ayında tanıtılacak denilen Apple’ın merakla beklenilen yeni akıllı tableti Nisan ayının üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hala ortalık yoktu. Taa ki yeni gelen sızıntıya kadar iPad Pro 2‘den yeni haber bulunmuyor olsada yeni gelen bilgiler bu defa sağlam bir kaynaktan geldiği belirtiliyor.

iPad Pro 2’nin tanıtım tarihi yakın!

9to5Mac sitesinin haberine göre Apple’ın yetkili bir bayisinin bilgisayarından alınan bir görselde iPad Pro 2‘nin 3 farklı boyutta gelebileceğini gösteriyor.

Söz konusu görsele baktığımızda iPad Pro 2 akıllı tablet modeli 10.5 inç,9.7 inç ve 12.9 inç olmak üzere 3 farklı versiyonunu gösteriyor, yine bu görselden anladığımız kadarıyla yeni iPad‘in tanıtım tarihinin yakın olduğunu seziyoruz.iPad Pro 2

iPad Pro 2′nin tanıtım tarihini Apple tarafından  5-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenmesi beklenen Worldwide Developers Conference (WWDC) olabileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi tabletler 2017

Eğer bu sızıntı doğru çıkarsa yeni iPad modelinin yaz ayları içerisinde piyasayada bulabiliriz, ancak bu bilgilerin bazen doğru çıkmadığını daha önce ki bazı sızıntıları doğru çıkmadığından anlıyoruz.  bu sızıntının doğru olup olmadığını anlamak için yakın zamanda Apple’ın düzenleyeceği etkinliği bekleyip görmemiz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.