İOS 3.3.3 beta

Apple, İOS işletim sistemini hızla güncellemeye devam ediyor. İOS 3.3.2 sürümünün ardından bu defa İOS 3.3.3 sürümünün 1. Betası yayınlandı.

Mobil işletim sistemleri denilince akla ilk iki isim gelir. Bunlardan biri dünyada en çok kullanılan Android işletim sisteminin hemen ardında İOS geliyor. İOS’un en büyük avantajı Apple gibi dev bir şirketin olması, Apple tarafından desteklenen İOS’un yeni sürümleri hızla geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Dün yayınlanan İOS 10.3.2 sürümünün ardından İOS 11 sürümünün yayınlanması beklenirken aradan bir gün gibi kısa bir süre sonra bu defa İOS 3.3.3 sürümünün 1. Betası yayınlandı.

İOS 3.3.3 Birinci betası yayınlandı

Geliştiriciler için yayınlanan İOS 3.3.3 birinci betası geliştiriciler için yayınlandı.

Yayınlanan söz konusu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus amiral gemi modelleri dahil bir çok İOS’lu işletim  bir çok cihaza yüklenebilir durumda.

İOS 3.3.3 birinci beta ile birlikte bir çok performans ve hata iyileştirmelerini içerdiği belirtiliyor. 3 adet yeni duvar kağıdınında içerisinde olduğu İOS 3.3.3 betasını kullanmak için İOS geliştiriciler hesabınızın olması gerekiyor. Eğer geliştiriciler hesabınız varsa  telefonunuzdan Ayarlar>Genel>Yazılım bölümünden söz konusu güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.