İOS 10.3.2

Apple’ın  haftalık olarak yayınladığı İOS 10.3.2’nin betalarına bir yenisini daha ekledi.

Apple’ın mobil işletim sistemi ve iPhone telefonlarını çalıştıran İOS işletim sistemi en çok güncellenen işletim sistemi desek abartmış olmayız. Son güncelleme ise İOS 10.3.2 geliştiriceler sürümü olduğunu görüyoruz.

İOS 10.3.2 geliştiriciler sürümü yayınlandı

Android‘in en büyük rakibi İOS‘un geliştirilmesine devam ediliyor. Apple tarafından haftalık olarak yayınlanan İOS 10.3.2 sürümünü geliştirmek adına önce geliştiriciler için beta sürümünü yayınlıyor. Daha sonra ise tam sürümünün yayınlandığı İOS 11‘den önce ki sürüm İOS 10’nun üst sürümü olan İOS 10.3.2 için daha önce beta yayınlayan Apple firmasının 3.cü betasında çok önemli özellikler bulunuyordu.

Airpods‘umu bul gibi oldukça dikkat çeken bir özellikle gelen İOS 10.3.2‘nin 3.cü betasından sonra bu defa 4.cü betası gelişticiler için yayınlandı. İOS 10.3.2 sürümünün yayınlanmasının ardından bazı hataları düzeltmek adına Apple, 3 güncelleme yayınladıktan sonra demek ki yeterli olmayınca bu defa 4.cü betanın yayınlanmasının ardından hangi özellikleri beraberinde getirdiği bilinmiyor. Ancak İOS 10.3.2’nin dördüncü betasıyla beraber neler getirdiği bilinmemekle birlikte dördüncü betayla beraber bazı güvenlik açıkları ve performans iyileştirmelerini içerdiği belirtiliyor.

Geliştiriciler için yayınlanan İOS 10.3.2‘nin dördüncü betası  Apple güvenlik merkezi’den ve ya kablosuz ağa bağlı cihazlara yüklenecek olan güncellemenin tam sürümünün çok yakında yayınlanacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.