Instagram

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram uygulamasına bir yenilik daha geldi.

Instagram, onlarca sosyal medya uygulaması içerisinde en popüler sosyal medya uygulamaların başında gelen Instagram uygulamasından kısa video ve fotoğraf paylaşmak için cihazına Instagram uygulamasını yüklemek zorunlu olduğunu biliyoruz.

Web üzerinden Instagram hesabına giriş yapmak mümkün ancak sadece giriş yapmak mümkün zira web sürümü üzerinden söz konusu uygulamaya giriş yapıldığında ne resim nede video paylaşılamiyordu, Bu yeni gelen özellik ile beraber kullanıcıların işi kolaylaşacak.

Web üzerinden Instagram’a fotoğraf ve video paylaşmak artık mümkün!

Yeni gelen bir özellik ile birlikte  kullanıcıları, web üzerinden  kendi hesaplarına giriş yaptıklarında web sürümü üzerinden hem resim hemde video paylaşabilecekler. Instagram kullanıcıları, daha önce web sürümü üzerinden video ve resim eklemek için 3.cü part programlar kullanmak zorunda kalıyorlardı. Yeni gelen bu özellik ile beraber Instagram’ın resmi  web sürümü üzerinden kendi hesabınıza giriş yapmanız halinde fotoğraf ve video  paylaşabileceksiniz. Bu özellik sayesinde Instagram uygulamasını kullanmak istemeyen veya cihazların hafızaları yetersiz olan kullanıcılar uygulamayı kendi cihazlarına indirmek zorunda kalmadan rahat bir şekilde hesaplarına giriş yaptıklarında Instagram uygulamasının bir çok özelliğini kullanabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.